Kniha návštěv

Datum: 19.01.2014

Vložil: Soňa Brašková

Titulek: Nebudete mít štrěňátka

Vážená paní Sobolíková, našla jsem si stránky Vaší stanice a ráda bych se zeptala, zda nebudete mít na jaře štěňátka, 11 a 1/2 roku jsme měli skvělou čuvačí dámu Belušku, která nás po krátké nemoci opustila koncem září loňského roku, je nám smutno, nikdo nás nečeká a tak bychom rádi zase tak super společnici, hlídačku naši, domu i našich zvářátek je to k nevydržení. Nemusíme mít feninu s PP, ale chceme mít skvělou společnici a kamarádku.
Budete-li mít prosím chvíli, sdělte nám zda máme naději získat kamrádku u Vás, či mám pátrat
jinde. Předem děkuji za zprávu. Chybí nám a moc.

Datum: 08.05.2014

Vložil: Alena Sobolíková

Titulek: Re: Nebudete mít štrěňátka

Paní Brašková,
nejprve bych se Vám chtěla omluvit za velice pozdní odpověď. Nezaregistrovala jsem automatické upozornění v e-mailu na Váš příspěvek. Letošní rok štěňátka neplánujeme, až v létě 2015. Pokud jste si ještě čuvačí "miminko" nepořídili, mohla bych Vám předat kontakt na aktuální vrhy v jiných chov. stanicích.
Přeji Vám mnoho nezapomenutelných zážitků se štěňátkem, jež se Vám do srdíčka vryjí stejně tak hluboko, jako ony překrásné chvíle strávené s Vaší báječnou Beluškou.
S pozdravem Sobolíková

Datum: 22.10.2012

Vložil: Robert Černý

Titulek: Amír

Odvezl jsem si Amírka a jsem maximálně spokojen.Chovatelská stanice perfektní ve všech směrech.Kdybych zde měl napsat moje pocity,byl by to asi román.Mohu jen doporučit.Děkuji za ochotu a rady ve výchově těchto psů.

Datum: 12.11.2012

Vložil: Alena Sobolíková

Titulek: Re: Amír

Dobrý den,
těší mě Vaše spokojenost ohledně služeb naší chovatelské stanice.
Amírek "Alánek" je jistě u Vás jako v bavlnce :-) Posíláme mu čumáčkové pusinky a velké drbání za ouškem!
Nejen pro páníčka "Alánka", ale i pro majitelé všech našich odchovaných štěňátek, platí nabídka konzultací a vzájemných výměn zkušeností.
Děkuji za krásný příspěvek!

Přidat nový příspěvek